LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LGT67K-H2K2-24-0-2-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z
Kuvaus
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 571nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,8V 2-PLCC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LG T67K-H2K2-24-0-2-R18-Z -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,8V
Valm.
Virta - testi
2mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
572nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
2-PLCC
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
3,20mm pit. x 2,80mm lev.
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
2,10mm
Linssin koko
2,40mm halk.