LG M67K-H1J2-24-0-2-R18-Z | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | LG M67K-H1J2-24-0-2-R18-Z |
Kuvaus | LED GREEN CLEAR SMD |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Vihreä 570nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 1,8V 2-SMD, J-johdin |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.) 1,8V |
Valm. | Virta - testi 2mA |
Sarja | Katselukulma 120° |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Aallonpituus - vallitseva |
Väri | Aallonpituus - huippu 572nm |
Konfiguraatio Standardi | Pakkaus / kotelo 2-SMD, J-johdin |
Linssin väri Väritön | Valmistajan laitepakkaus |
Linssin läpinäkyvyys Kirkas | Koko/mitat 2,00mm pit. x 1,40mm lev. |
Millikandelaluokitus | Korkeus (maks.) 1,40mm |
Linssin malli Suorakulma, tasainen yläosa | Päätuotenumero |
Linssin koko 1,50mm x 1,00mm |