GW CSHPM1.PM-LTMP-A535-1-350-R18
DigiKeyn tuotenumero
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-A535-1-350-R18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-A535-1-350-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-A535-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus OSLON® SSL 150 Valkoinen, Neutraali 4000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metrinen)
Kategoria
Luumenia/wattia virralla - testi
172 lm/W
Valm.
CRI (värintoistoindeksi)
70,00
Sarja
Virta - maks.
1,3A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
150°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Väri
Pakkaus / kotelo
1212 (3030 metrinen)
CCT (K)
4000K
Valmistajan laitepakkaus
1212
Fluksi @ 85°C, virta - testi
172lm (150lm – 194lm)
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virta - testi
350mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,062" (1,58mm)
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,85V
Pakkauksen lämpövastus
3,7°C/W