GF CSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33
DigiKeyn tuotenumero
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GFCSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GF CSSRML.24-TNUL-1-1-350-R33
Kuvaus
LED OSLON
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus - värillinen OSLON® Optimal Horticulture Far Red 730nm (tyyp.) 1212 (3030 metrinen)
Kategoria
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
473mW (380mW – 565mW)
Valm.
Lämpötila - testi
25°C
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1212 (3030 metrinen)
Väri
Valmistajan laitepakkaus
SMD
Aallonpituus
730nm (tyyp.)
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virta - testi
350mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,090" (2,29mm)
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
1,95V
Pakkauksen lämpövastus
2°C/W
Virta - maks.
1A