GD CSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33
DigiKeyn tuotenumero
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33CT-ND - Cut Tape (CT)
475-GDCSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GD CSSRM3.14-AJAM-24-1-700-R33
Kuvaus
OSLON SQUARE DEEP BLUE
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus - värillinen OSLON® Square Sininen 451nm (444nm – 457nm) 1212 (3030 metrinen)
Kategoria
Virta - maks.
2A
Valm.
Valovirta @ sähkövirta/lämpötila
1650mW (1500mW – 1800mW)
Sarja
Lämpötila - testi
25°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katselukulma
120°
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Väri
Pakkaus / kotelo
1212 (3030 metrinen)
Aallonpituus
451nm (444nm – 457nm)
Valmistajan laitepakkaus
1212
Virta - testi
700mA
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,92V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)