RG58-UF-LSZH-500M
DigiKeyn tuotenumero
4613-RG58-UF-LSZH-500M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RG58-UF-LSZH-500M
Kuvaus
CABLE COAXIAL PLENUM RG-58
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalinen - painesäiliö Kaapeli RG-58 50 Ohms
Kategoria
Suojuksen tyyppi
Folio, Palmikko
Valmistaja
Amphenol Times Microwave Systems
Impedanssi
50 Ohms
Pakkaustapa
Kela
Vaipan väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen materiaali
Kupari, Puhdas
Kaapelin tyyppi
Koaksiaalinen - painesäiliö
Dielektrinen materiaali
Polyetyleeni (PE)
Kaapeliryhmä
RG-58
Dielektrinen halkaisija
0,111" (2,82mm)
Johtimen säie
7 säiettä / 0,0354"
Suojuksen materiaali
Alumiini; Kupari, Tinattu
Vaipan (eristyksen) materiaali
Matala savunmuodostus ja halogeeniton (LSZH)
Etenemisnopeus (VoP)
80.0
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,197" (5,00mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C