LMR-195-FR
DigiKeyn tuotenumero
1946-LMR-195-FR-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMR-195-FR
Kuvaus
CMR/MPR(PCC-FT4)BLK NON-HAL FOOT
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalinen - koroke Kaapeli Kirjoita jalkojen määrä tilausmäärään 50 Ohms
Kategoria
Pituus
Kirjoita jalkojen määrä tilausmäärään
Valmistaja
Amphenol Times Microwave Systems
Vaipan väri
Musta
Sarja
Ominaisuudet
Paloa pidättävä
Pakkaustapa
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Johtimen materiaali
Kupari, Puhdas
Osan tila
Aktiivinen
Dielektrinen materiaali
Polyetyleenivaahto (FPE)
Kaapelin tyyppi
Koaksiaalinen - koroke
Dielektrinen halkaisija
0,110" (2,79mm)
Johtimen säie
Kiinteä
Suojuksen materiaali
Alumiini; Kupari, Tinattu
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyetyleeni (PE), nousujohto
Etenemisnopeus (VoP)
80.0
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,195" (4,95mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Suojuksen tyyppi
Palmikko
Kelan koko
500,0' (152,4m)
Impedanssi
50 Ohms