ATM13-12PC-R008
DigiKeyn tuotenumero
889-ATM13-12PC-R008-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATM13-12PC-R008
Kuvaus
CONN HEADER R/A 12POS 4.2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Paneelikiinnitys, Pikakiinnike; Läpivientiaukko, Suorakulma 12 napainen 0,165" (4,20mm)
EDA/CAD-mallit
ATM13-12PC-R008 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
1,378" (35,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Kiinnityslaippa, Tiivistetty
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Riviväli - liitäntä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP69K
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A