AT15-12PB-BM04_2
AT Series™ Connectors Overview
AT15-12PB-BM04
DigiKeyn tuotenumero
889-3279-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AT15-12PB-BM04
Kuvaus
CONN HEADER VERT 12POS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 12 napainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AT15-12PB-BM04 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,122" (3,10mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
1,185" (30,10mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Kohdistuslaippa, Kiinnityslaippa, Valukoteloinnin seinämä
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Riviväli - liitäntä
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
13A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250V