Tuotteen 135110-R2-18.00 kuvaa ei ole saatavana
135110-R2-18.00
DigiKeyn tuotenumero
135110-R2-18.00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
135110-R2-18.00
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 18"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA Käsin muotoiltava 0,141 18,00" (457,20mm)
Kategoria
1. liittimen kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Valmistaja
Amphenol RF
2. liitin
SMA-urosliitin
Pakkaustapa
Irtotavara
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Osan tila
Aktiivinen
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Tyyppi
SMA – SMA
Pituus
18,00" (457,20mm)
1. liitin
SMA-jakki
Kaapelin tyyppi
Käsin muotoiltava 0,141
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms