083-58SCP-RFX
DigiKeyn tuotenumero
ARFX2881-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
083-58SCP-RFX
Kuvaus
CONN UHF PLUG STR CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
UHF Liitin Pistotulppa, Urosnasta Ei jatkuva Vapaasti riippuva (linja) Puristin tai juotos
Kategoria
Taajuus - maks.
300 MHz
Valm.
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Irtotavara
Kotelon väri
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen malli
Sisältää
2 kpl - 1 liitin, 1 kuituholkki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon materiaali
Messinki
Kontaktin terminointi
Puristin tai juotos
Rungon pintakäsittely
Nikkeli
Suojuksen terminointi
Puristin
Keskijohtimen pinnoite
Hopea
Impedanssi
Ei jatkuva
Dielektrinen materiaali
Fenoliformaldehydi (fenoli-)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Jänniteluokitus
500 V
Kaapeliryhmä
RG-58, 58A, 58B, 58C, 141, 303, LMR-195, Belden B7806A, 9907