HDC15S3S000/AA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Amphenol Positronic
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Amphenol Positronic
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
HDC15S3S000AA_view2.jpg
HDC15S3S000/AA
DigiKeyn tuotenumero
4306-HDC15S3S000/AA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HDC15S3S000/AA
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Sinkkipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65/IP67 - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Rivien lukumäärä
2
Jänniteluokitus
300V
Asennustyyppi
Väri
Vihreä
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Releen koskettimet
Koneistettu
Kontaktin tyyppi
Signaali
Dielektrinen materiaali
Diallyyliftalaatti (DAP), Lasitäytteinen
Laipan ominaisuus
Kortin puoli (4-40)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointi
Juotostina
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C