DD15S10000/AA
DigiKeyn tuotenumero
4306-DD15S10000/AA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DD15S10000/AA
Kuvaus
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub, Korkea tiheys Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Kirkas kromaattipinnoitettu sinkki
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65/IP67 - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
3
Väri
Sininen
Asennustyyppi
Releen koskettimet
Koneistettu
Kuoren koko, liitinasettelu
1 (DE, E) korkea tiheys
Dielektrinen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Kontaktin tyyppi
Signaali
Johdon paksuus
22-30 AWG
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointi
Puristin
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C