PT15LH05-104A2020-S
DigiKeyn tuotenumero
1993-1187-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PT15LH05-104A2020-S
Kuvaus
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,25W, 1/4W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Hiili 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
Kategoria
Lämpötilakerroin
±300ppm/°C
Valmistaja
Amphenol Piher Sensing Systems
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Pyöreä - 0,591" halk. (15,00mm)
Toleranssi
±20%