PCTMI2458-RPC
DigiKeyn tuotenumero
3299-PCTMI2458-RPC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCTMI2458-RPC
Kuvaus
RF ANT 2.45GHZ WHIP STR RP-TNC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2,45GHz, 5,535GHz Bluetooth, Wi-Fi Piiska, Suora RF-antennit 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,92GHz 3dBi, 5dBi RP-TNC Paneelikiinnitys
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Amphenol PCTEL
VSWR
2
Sarja
Vahvistus
3dBi, 5dBi
Pakkaustapa
Kotelo
Teho - maksimi
5 W
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
RP-TNC
RF-perhe/standardi
Bluetooth, WiFi
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IPX7
Taajuusryhmä
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Taajuus (keskikohta/kaista)
2,45GHz, 5,535GHz
Korkeus (maks.)
3,260" (82,80mm)
Taajuusalue
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,92GHz