GNSS-L1256-40TNC
DigiKeyn tuotenumero
3299-GNSS-L1256-40TNC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GNSS-L1256-40TNC
Kuvaus
RF ANT GNSS 40DB PRECIS TNCF LP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1,22GHz, 1,5575GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Kupumainen RF-antennit 1,15GHz – 1,3GHz, 1,5GHz – 1,615GHz 3dBic, 3dBic TNC naaras Asennuskiinnike, läpiasennettava
Kategoria
Raitojen lukumäärä
2
Valmistaja
Amphenol PCTEL
VSWR
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
3dBic, 3dBic
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
LNA
RF-perhe/standardi
Navigointi
Terminointi
TNC naaras
Taajuusryhmä
UHF (1GHz – 2GHz)
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67
Taajuus (keskikohta/kaista)
1,22GHz, 1,5575GHz
Asennustyyppi
Asennuskiinnike, läpiasennettava
Taajuusalue
1,15GHz – 1,3GHz, 1,5GHz – 1,615GHz
Korkeus (maks.)
1,575" (40,00mm)