BGYD890G
DigiKeyn tuotenumero
3299-BGYD890G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BGYD890G
Kuvaus
RF ANT 925MHZ YAGI N TYPE F POLE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
925MHz ISM, LoRa, LPWAN Jagi, 3 elementtiä RF-antennit 890MHz – 960MHz 6,5dBd N-tyypin naaras Pylväsasennus
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Amphenol PCTEL
Vahvistus
6,5dBd
Sarja
Teho - maksimi
200 W
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Kaapeli - 609,6mm
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
N-tyypin naaras
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Asennustyyppi
Pylväsasennus
Taajuus (keskikohta/kaista)
925MHz
Korkeus (maks.)
12,000" (304,80mm)
Taajuusalue
890MHz – 960MHz