A850499011Z03
DigiKeyn tuotenumero
623-A850499011Z03-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A850499011Z03
Kuvaus
CONN BACKSH BANDING SZ11 B BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Musta liitin Takakuori, Side 11, B
Kategoria
Kaapelin poistumistie
90°
Valmistaja
Amphenol PCD
Materiaali
Alumiiniseos
Sarja
Pinnoite
Sinkki-koboltti
Pakkaustapa
Pussi
Suojakuori
Suojaamaton
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Tyyppi
Takakuori, Side
Ominaisuudet
Itselukittuva
Kaapeliaukko
0,320" (8,13mm)
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
MIL-DTL-38999-sarja III, IV
Halkaisija - ulkopuoli
0,990" (25,15mm)