SFV14R-4STBE1HLF
DigiKeyn tuotenumero
SFV14R-4STBE1HLF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFV14R-4STBE1HLF
Kuvaus
CONN FPC TOP 14POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14 napainen FPC liittimet Kontaktit, Yläosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SFV14R-4STBE1HLF -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Kartiomainen
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP), Lasitäytteinen, Halogeeniton
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS), Lasitäytteinen, Halogeeniton
Litteä taipuisa tyyppi
FPC
Ominaisuudet
Nollavoima (ZIF)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Yläosa
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Napojen lukumäärä
14
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,5A
Terminointi
Juotostina
Kotelon väri
Musta
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Aktuaattorin väri
Beige
Korkeus kortin yläpuolella
0,071" (1,80mm)