MDT275M02001
DigiKeyn tuotenumero
609-MDT275M02001TR-ND - Rullattu teippi (TR)
609-MDT275M02001CT-ND - Cut Tape (CT)
609-MDT275M02001DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDT275M02001
Kuvaus
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
67,00 napainen Naaras liitin M.2 (NGFF) -minikortti Kulta 0,020" (0,50mm) Musta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MDT275M02001 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kortin lukitus, avainnus M
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Kortin tyyppi
M.2 (NGFF) -minikortti
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Sukupuoli
Naaras
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
67,00
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Rivien lukumäärä
2
Materiaali - eristys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Jako
0,020" (0,50mm)