MD3670M02006111
DigiKeyn tuotenumero
MD3670M02006111TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MD3670M02006111CT-ND - Cut Tape (CT)
MD3670M02006111DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MD3670M02006111
Kuvaus
CONN EDGE DUAL FML 67POS 0.020
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
67,00 napainen Naaras liitin Määrittämätön - kaksireunainen Kulta 0,020" (0,50mm) Musta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MD3670M02006111 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Levyn lukitus
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Kortin tyyppi
Määrittämätön - kaksireunainen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin tyyppi
Tukivarsi
Napojen lukumäärä
67,00
Väri
Musta
Kortin paksuus
0,031" (0,79mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Rivien lukumäärä
2
Materiaali - eristys
Kestomuovi
Jako
0,020" (0,50mm)