DDP50P064TXLF | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | DDP50P064TXLF-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DDP50P064TXLF |
Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 50 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DDP50P064TXLF -mallit |
Kategoria | Terminointi Juotoskuppi |
Valm. | Kuoren materiaali, pintakäsittely Teräs, Tinapinnoite |
Sarja | Kontaktin pintakäsittely Kulta, GXT™ |
Pakkaustapa Kaukalo | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus Flash |
Osan tila Aktiivinen | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Liittimen malli | Virtaluokitus (ampeeria) 7,5A per kosketin |
Liittimen tyyppi Pistotulppa, Urosnastat | Ominaisuudet Maadoitussisennykset |
Napojen lukumäärä | Jänniteluokitus 1000V |
Rivien lukumäärä 3 | Dielektrinen materiaali Kestomuovi |
Asennustyyppi | Kontaktin materiaali Kupariseos |
Kuoren koko, liitinasettelu 5 (DD, D) | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |