DCV21WA4S700G30LF
DigiKeyn tuotenumero
DCV21WA4S700G30LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCV21WA4S700G30LF
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21 (17 + 4 teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DCV21WA4S700G30LF -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A, 30A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,318" (8,08mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus, asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki, Fosfori-pronssi
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) - 21WA4
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C