DBO5W5S300H40LF
DigiKeyn tuotenumero
DBO5W5S300H40LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DBO5W5S300H40LF
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 5POS VERT SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 (teho) napainen D-Sub, Yhdistelmä Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DBO5W5S300H40LF -mallit
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kortin puoli (4-40)
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
40A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
1
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B) - 5W5
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C