DBM25S500C on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 3
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 3
Varastossa: 1
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
DBM25S500C
DigiKeyn tuotenumero
DBM25S500C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DBM25S500C
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DBM25S500C -mallit
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Takaosan väli
0,406" (10,30mm)
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C