DBM25S332N
DigiKeyn tuotenumero
609-DBM25S332N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DBM25S332N
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DBM25S332N -mallit
Kategoria
Kontaktin tyyppi
Signaali
Valm.
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Sarja
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Irtotavara
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
300V
Napojen lukumäärä
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C