DAML15P500M on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 800
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Amphenol CS (Commercial Products)
15 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
DAML15P500M
DigiKeyn tuotenumero
DAML15P500M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DAML15P500M
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DAML15P500M -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen malli
Takaosan väli
0,406" (10,30mm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C