DAML15P500 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | DAML15P500-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DAML15P500 |
Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Laipan ominaisuus Kotelo/kuori (M3) |
Valm. | Terminointi Juotostina |
Sarja | Kuoren materiaali, pintakäsittely Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu |
Pakkaustapa Kaukalo | Kontaktin pintakäsittely Kulta |
Osan tila Aktiivinen | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Liittimen malli | Virtaluokitus (ampeeria) 7,5A per kosketin |
Liittimen tyyppi Pistotulppa, Urosnastat | Takaosan väli 0,406" (10,30mm) |
Napojen lukumäärä | Jänniteluokitus 300V |
Rivien lukumäärä 2 | Dielektrinen materiaali Kestomuovi |
Asennustyyppi | Kontaktin materiaali Messinki |
Kuoren koko, liitinasettelu 2 (DA, A) | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |