DAM15P500
DigiKeyn tuotenumero
DAM15P500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DAM15P500
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DAM15P500 -mallit
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Takaosan väli
0,406" (10,30mm)
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C