DAM15P300
DAM15P300
DAM15P300
DigiKeyn tuotenumero
609-4408-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DAM15P300
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DAM15P300 -mallit
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Keltainen, kadmiumpinnoitettu
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Jänniteluokitus
300V
Napojen lukumäärä
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Messinki
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C