BTFW14R-3RDA7LF
DigiKeyn tuotenumero
BTFW14R-3RDA7LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BTFW14R-3RDA7LF
Kuvaus
CONN RCPT 14POS R/A GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
Kategoria
Jako
0,039" (1,00mm)
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Rivien lukumäärä
2
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,299" (7,60mm)