95278-101-28LF
DigiKeyn tuotenumero
609-95278-101-28LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
95278-101-28LF
Kuvaus
CONN HEADER SMD 28POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 28 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
95278-101-28LF -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,232" (5,90mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta, GXT™
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin