77311-132-16LF
DigiKeyn tuotenumero
77311-132-16LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
77311-132-16LF
Kuvaus
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 16 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
77311-132-16LF -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,406" (10,30mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,626" (15,90mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta tai kulta, GXT™
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin