67000-036LF
DigiKeyn tuotenumero
67000-036LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
67000-036LF
Kuvaus
CONN FFC RCPT HSG 36POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
kotelot Kotelo, naaraskoskettimet Lliittimet 36paikkaa 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
67000-036LF -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus
500 V
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Kotelon materiaali
Polyesteritermomuovi, Lasitäytteinen
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 125°C
Pakkaustapa
Pussi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
3 A
Liittimen tyyppi
Kotelo, naaraskoskettimet
Kotelon väri
Musta
Napojen lukumäärä
36
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Rivien lukumäärä
1
Päätuotenumero
Jako
0,100" (2,54mm)