10164521-R181000LF
DigiKeyn tuotenumero
609-10164521-R181000LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
609-10164521-R181000LFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10164521-R181000LF
Kuvaus
FLEXLOCK 3.20MM 18P RA THT HEADE
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 18 napainen 0,126" (3,20mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10164521-R181000LF -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,220" (5,59mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,102" (2,60mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Eristyksen korkeus
0,394" (10,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
40,0µin (1,02µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
4A
Terminointi
Juotostina
Jänniteluokitus
48VDC