10132446-24LF
DigiKeyn tuotenumero
10132446-24LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10132446-24LF
Kuvaus
CONN PLUG HSG 24POS 3.00MM
Tarkka kuvaus
24 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm)
EDA/CAD-mallit
10132446-24LF -mallit
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,118" (3,00mm)