10132446-22LF | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 10132446-22LF-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 10132446-22LF |
Kuvaus | CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 22 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 10132446-22LF -mallit |
Kategoria | Riviväli 0,118" (3,00mm) |
Napojen lukumäärä | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Jako 0,118" (3,00mm) | Huomaa Kosketinosat myydään erikseen |