10132446-14LF | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 10132446-14LF-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 10132446-14LF |
Kuvaus | CONN PLUG HSG 14POS 3.00MM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 14 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 10132446-14LF -mallit |
Kategoria | Riviväli 0,118" (3,00mm) |
Valm. | Asennustyyppi Paneelikiinnitys |
Sarja | Kontaktin terminointi Puristin |
Pakkaustapa Pussi | Kiinnitystyyppi Lukittuva ramppi |
Osan tila Aktiivinen | Väri Musta |
Liittimen tyyppi | Ominaisuudet Hehkulankayhteensopiva |
Kontaktin tyyppi Urosnasta | Eristyksen materiaali Kestomuovi |
Napojen lukumäärä | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Jako 0,118" (3,00mm) | Huomaa Kosketinosat myydään erikseen |