10118940-030LF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 93
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Amphenol CS (FCI)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 3 170
Molex
Molex
Amphenol CS (Commercial Products)
JST Sales America Inc.
30 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,079" (2,00mm)
10118940-030LF
DigiKeyn tuotenumero
10118940-030LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10118940-030LF
Kuvaus
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
10118940-030LF -mallit
Kategoria
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,079" (2,00mm)