10076801-101-20LF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 565
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 156
Varastossa: 452
Sullins Connector Solutions
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
10076801-101-20LF
DigiKeyn tuotenumero
10076801-101-20LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10076801-101-20LF
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
10076801-101-20LF -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,098" (2,50mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,440" (11,18mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,112" (2,85mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta tai kulta, GXT™
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-65°C – 130°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin