10061913-100CLF
10061913-100CLF
10061913-100CLF
DigiKeyn tuotenumero
609-2882-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10061913-100CLF
Kuvaus
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
36 napainen Naaras liitin PCI Express™ Kulta 0,039" (1,00mm) Musta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
10061913-100CLF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korttiohjain, kortin lukitus, poimi ja aseta, juotospito
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kortin tyyppi
PCI Express™
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Napojen lukumäärä
36
Kontaktin tyyppi
Tukivarsi
Kortin paksuus
0,062" (1,57mm)
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Jako
0,039" (1,00mm)