SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
DigiKeyn tuotenumero
609-1169-2-ND - Rullattu teippi (TR)
609-1169-1-ND - Cut Tape (CT)
609-1169-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SFW30S-2STME1LF
Kuvaus
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Pystysuuntaiset - 1-puoliset 0,039" (1,00mm) Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SFW30S-2STME1LF -mallit
Kategoria
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Sarja
Kotelon materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aktuaattorin materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Nastat 5, 6, 7, 8 ja 13 valettu umpeen, nollavoima (ZIF)
Litteä taipuisa tyyppi
FFC, FPC
Jänniteluokitus
100V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Pystysuuntaiset - 1-puoliset
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
30
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Jako
0,039" (1,00mm)
Kotelon väri
Ruskea
Terminointi
Juotostina
Liitäntäsyklit
20
FFC:n, FCB:n paksuus
0,33mm
Päätuotenumero
Korkeus kortin yläpuolella
0,209" (5,30mm)