MDT275M02001 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MDT275M02001 |
Kuvaus | CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 14 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 67,00 napainen Naaras liitin M.2 (NGFF) -minikortti Kulta 0,020" (0,50mm) Musta |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MDT275M02001 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Kortin lukitus, avainnus M |
Valmistaja Amphenol ICC (FCI) | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, Suorakulma |
Sarja | Terminointi Juotostina |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kontaktin materiaali Kupariseos |
Osan tila Aktiivinen | Kontaktin pintakäsittely Kulta |
Kortin tyyppi M.2 (NGFF) -minikortti | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus 15,0µin (0,38µm) |
Sukupuoli Naaras | Väri Musta |
Napojen lukumäärä 67,00 | Toimintalämpötila -40°C – 80°C |
Rivien lukumäärä 2 | Materiaali - eristys Nestekidepolymeeri (LCP) |
Jako 0,020" (0,50mm) | Päätuotenumero |