FF5026-AS102-012
DigiKeyn tuotenumero
609-FF5026-AS102-012-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FF5026-AS102-012
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4.02"
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 4,016" (102,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FF5026-AS102-012 -mallit
Kategoria
Johtimien lukumäärä
12
Valmistaja
Amphenol ICC (FCI)
Jako
0,039" (1,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus
4,016" (102,00mm)