DDP50P064TXLF
DigiKeyn tuotenumero
DDP50P064TXLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DDP50P064TXLF
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DDP50P064TXLF -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotoskuppi
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta, GXT™
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
1000V
Rivien lukumäärä
3
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C