D25P13B4GX00LF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
HARTING
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Amphenol CONEC
Varastossa: 347
Tekniset tiedot
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
D25P13B4GX00LF
DigiKeyn tuotenumero
D25P13B4GX00LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D25P13B4GX00LF
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
D25P13B4GX00LF -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tina-nikkeli-pinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A per kosketin
Liittimen malli
Takaosan väli
0,409" (10,40mm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset, Asennuskiinnikkeet
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
300V
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyesteri
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C