52601-S14-4LF
DigiKeyn tuotenumero
609-52601-S14-4LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
52601-S14-4LF
Kuvaus
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 14 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
52601-S14-4LF -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,120" (3,05mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen korkeus
0,365" (9,27mm)