20021321-00010D1LF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Sullins Connector Solutions
Varastossa: 10 696
Tekniset tiedot
10 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
20021321-00010D1LF
DigiKeyn tuotenumero
20021321-00010D1LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
20021321-00010D1LF
Kuvaus
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
20021321-00010D1LF -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,177" (4,50mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Ladonta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Teollinen, Viestintä
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Muovi
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin muoto
Neliö
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)