10132446-22LF
DigiKeyn tuotenumero
10132446-22LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10132446-22LF
Kuvaus
CONN PLUG HSG 22POS 3.00MM
Tarkka kuvaus
22 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm)
EDA/CAD-mallit
10132446-22LF -mallit
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,118" (3,00mm)