10132446-20LF
DigiKeyn tuotenumero
10132446-20LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10132446-20LF
Kuvaus
CONN PLUG HSG 20POS 3.00MM
Tarkka kuvaus
20 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,118" (3,00mm)
EDA/CAD-mallit
10132446-20LF -mallit
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,118" (3,00mm)